Украинское Рейтинговое Агентство

маркетинговый консалтинг и аудит, маркетинговые исследования, рекламная и PR деятельность

Лучшая Стоматологическая Клиника

Київ
стартував 9.12.2014
Проект здійснює
БО «Місто щасливих дітей»

Новий рік – це сімейне, дитяче свято. Феєрверки, подарунки, святкові столи, чарівний настрій. Малюки усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх виконання. Але є чимало дітей, у яких Новий рік – не такий, як у інших, тому що у них немає, мабуть, найголовнішого – сім’ї. У когось немає мами і тата, а у когось батьки не можуть або не хочуть створити для своєї дитини не тільки свято, але і спокійні будні.

Центр «Місто щасливих дітей» допомагає знедоленим дітям з 2007 року. Тут живуть сироти, діти «з вулиці», діти, які пережили трагедії. У Центр вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями та психологічними травмами. У «Місті щасливих дітей» вони знаходять притулок і захист від батьків-алкоголіків, батьків-наркоманів. Це діти, які пережили занадто багато – насильство, голод, діти, які були кинуті власними мамою і татом, у кого померли близькі, діти, які опинилися без сім’ї, будинку, турботи та радості. Вони абсолютно не винні в тому, що у них відібрали яскраве, добре, веселе і щасливе дитинство. Новорічні свята для них – це щось бажане, але недосяжне.

Німецька фармацевтична компанія Farmaplant, яка багато років веде бізнес і в Україні, вирішила зробити справжнє свято для дітей Центру. Адже «Бізнес – це не стільки гроші, скільки процес зміни світу на краще!».

Компанія Farmaplant і її співробітники вирішили зробити добру справу і подарувати дітям нехай невелике, але диво – виконання їхніх новорічних бажань. Кожна дитина Центру «Місто щасливих дітей» написала листа, де перерахувала те, що хотіла б отримати на Новий рік. У списку дитячих бажань були і скейтборд, і самокат, і дитячі лижі, санчата, велотренажер і, звісно ж, іграшки – те, про що діточки мріяли весь рік!

Але крім самих подарунків компанія Farmaplant, що відома на українському ринку своїми назальними спреями Бріс, захотіла зробити щось корисне для здоров’я дітей із «Міста щасливих дітей», тому оплатила відпочинок малюків в оздоровчому таборі, де дітки зможуть пройти курс оздоровчої терапії.

Співробітники компанії Farmaplant кажуть: «Ми розуміємо, що в Україні зараз складний час, і ми готові допомагати її дітям пам’ятати та вірити, що в житті бувають не тільки труднощі, а й дива».

За матеріалами www.ubb.org.ua

Рубрики: Новости

Комментарии закрыты