Украинское Рейтинговое Агентство

маркетинговый консалтинг и аудит, маркетинговые исследования, рекламная и PR деятельность

Лучшая Стоматологическая Клиника

23 жовтня 2013 р. відбулась урочиста церемонія нагородження кращих спеціалізованих медичних видань України в рамках 22-ї Міжнародної медичної виставки “Охорона здоров’я  2013”, яка проходила у міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15, павільйон №3) і стала завершальним етапом комплексного незалежного оцінювання  діяльності цих видань, проведеного  Українською Рейтинговою Агенцією. Проект проходив за підтримки Української асоціації маркетингу.

За результатами досліджень було визначено кращі спеціалізовані медичні журнали різних спрямувань на підставі комплексного оцінювання привабливості для цільових аудиторій, статусного визнання серед провідних фахівців певних галузей медицини, контентного наповнення, відповідності поданої інформації запитам лікарів, технолого-технічних, економічних та інших показників. У своїй роботі дослідники враховували складний комплекс збалансованих показників, серед яких регулярність читання аудиторією, використання надрукованих журнальних матеріалів у своїй лікарській практиці, зручність користування інформацією, її доступність, система розповсюдження, тематичне спрямування, читабельність матеріалів, довіра до журналу, цінова орієнтація та багато інших. Для забезпечення більшої достовірності результатів враховувалась думка читачів про корисність, актуальність та об’єктивність інформації у журналах.

Високим позиціям у рейтингу відповідали ті журнали, які мають чітко окреслені і постійні рубрики, значну частку основного (спеціалізованого) матеріалу, а оформлення видання, розміщені на його сторінках матеріали відповідають вимогам Книжкової палати України до періодичних видань та вітчизняного Міністерства освіти і науки до спеціалізованих видань.

Підвищували шанси на перемогу журналу у своїй номінації такі параметри як наклад у перерахунку на кількість лікарів певної спеціальності та на частку основного матеріалу, тривалість існування на ринку, періодичність виходу, формат, об’єм та змістовне наповнення реклами і основного матеріалу, а також кольорове оформлення, змістовне наповнення інтернет — версії, зручність у доставці, форми подання інформації та інше.

Гостями церемонії нагородження були керівники та головні редактори кращих спеціалізованих медичних видань України, які є провідними фахівцями у різних галузях медицини.

Відкривав урочисту церемонію нагородження голова ради фонду роботодавців охорони здоров’я України, кандидат наук з держаного управління, заслужений лікар України, радник Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Володимир Загородній, який підкреслив значимість та необхідність проведення таких комплексних досліджень, які у подальшому дозволять видавцям зробити свої видання ще більш цікавими та привабливими для своїх цільових аудиторій. Зі словами привітання виступила і директор виставки «Охорона здоров’я 2013»  —  Тамара Василівна Знайко.

На церемонії почесними сертифікатами від організаторів та партнерів проекту були нагороджені спеціалізовані медичні журнали в таких галузях, як: педіатрія, гінекологія, сімейна медицина, кардіологія та стоматологія. Нагороди отримали журнали, які зайняли перші три місця у рейтингу.

Отже, особливу нагороду за вагомий внесок у забезпечення широкої інформативності працівників різних галузей системи  охорони здоров’я нашої держави отримав журнал «Український медичний часопис», головний редактор – д.м.н., професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри медицини невідкладних станів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, дійсний член Нью-Йоркської Академії Наук, академік Європейської академії природничих наук, Іван Зозуля.

За результатами незалежного дослідження діяльності вітчизняних спеціалізованих медичних видань найкращим у номінації  «Педіатричні видання» визнано журнал «Современная педиатрия». Сертифікат отримали головний редактор, професор, завідувач кафедри педіатрії №2 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика В’ячеслав Бережной та видавець Дана Бахтіярова.

Серед гінекологічних видань найвищий рейтинг у журналу «Здоровье женщины». Сертифікат отримала один з головних редакторів —  доктор медичних наук, завідувач кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітології НМАПО ім. Шупика — Раїса Моісеєнко.

Найкращим виданням для сімейних лікарів є журнал «Семейная медицина». На превеликий жаль його головний редактор, доктор медичних наук, професор, директор Інституту сімейної медицини, завідувач кафедри сімейної медицини НМАПО ім. Шупика президент асоціації сімейної медицини Григорій Лисенко не дожив до цього дня, тому сертифікат був переданий медичному редактору журналу, секретарю Української асоціації сімейної медицини Оксані Маяцькій.

Серед стоматологічних видань на друкованому ринку нашої держави найкращим дослідники виявили журнал «Современная стоматология», головний редактор — доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор Інституту  стоматології НМАПО ім..П.Л.Шупика Олексій Павленко, керівник проекту «Современная стоматология» Ігор Сидорчук.

Найкращим кардіологічним журналом визнано «Серце і судини», головним редактором якого є доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії України, заслужений лікар України Володимир Мішалов.

Щиро вітаємо переможців рейтингу з досягнутими результатами та бажаємо успіхів у подальшій роботі.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Рубрики: Новости

Комментарии закрыты